Dělící zařízení

PSU450AVA-L560

PSU 450-CNC 2 IPC

PSU-CNC plně automatické zařízení pro dělení pod úhlem s grafickou ovládací jednotkou

Plně automatické výrobní dělící centrum s 2 nebo 3 osým řízením pro flexibilní výrobu. Pro přímé řezy a řezy pod úhlem. Dodávané s různými transportními a manipulačními zařízeními. Také dodáváno ve zvláštním provedení pro dělení neželezných materiálů.

Technické parametry ke stažení

VA 0 250 NC 1/VA II 450 NC 1

VA 0/II plně automatické dělící zařízení

Plně automatické vertikální dělící zařízení pro přímé řezy s SPS a NC-délkovou osou. Uzpůsobeno pro malé série i pro dělení velkých počtů kusů, železných a neželezných materiálů. Možnost použití klasických HSS kotoučů a kotoučů s tvrdokovovým ozubením. Dodávané s různými transportními a manipulačními zařízeními.

Technické parametry ke stažení

HCS 90

HCS 90 plně automatické dělící zařízení s kotoučem s tvrdokovovým ozubením

Dělící automat speciálně uzpůsoben pro dělení pomocí kotoučů s tvrdokovovým ozubením

  • Optimální geometrie zubů umožňuje dobrý odvod třísek
  • Velmi tuhá robustní dělící jednotka je uložena na bezvůlovém lineárním vedení.
  • Řízená osa dělící jednotky a tím rovnoměrný posuv do řezu, to je pozitivní pro životnost pilového kotouče a posuv lze velmi přesně nastavit a korigovat. Z tohoto důvodu se značně zkracují vedlejší časy.

Technické parametry ke stažení

HCS 90.doc (31kb)

HCS 90.pdf (62kb)

VA-L 350 NC 1/VA-L 560 NC 1

VA-L plně automatické vysoce výkonné dělící zařízení

Plně automatické zařízení pro přímé řezy v hydropneumatickém nebo hydraulickém provedení určeno speciálně pro dělení aluminia

  • velké počty kusů. Zařízení lze samozřejmě využít pro dělení materiálů z neželezných kovů, s SPS a NC řízenou délkovou osou. Dodávané s různými transportními a manipulačními zařízeními. V základním vybavení
  • rozšíření řezného kanálu – snadnější vyjetí kotouče z řezu. Jako zvl. vybavení – řízená "O" hrana k optimálnímu zachování kvality řezných ploch.

Technické parametry ke stažení